نیکل


آبکاری نیکلNickel plating

 آبکاری نیکل نیکل صدفی  نیکل براق

 

کم مصرف و مقاوم در شرایط سخت

 

اشلوتر برای اولین بار در سال 1932 فرایند آبکاری نیکل براق را به دنیای صنعت عرضه نمود. اکنون پس از تحقیقات فراوان فرآیند SLOTONIK60 با خصوصیات ویژه و نظیر قدرت پر کنندگی و براق کنندگی بالا و در عین حال ضریب مصرف پایین مواد افزودنی معرفی می گردد.

 

آبکاری نیکل نیکل صدفی  نیکل براق

اولین پتنت دکتر ماکس اشلوتر در سال 1918

 

 

 

آبکاری نیکل نیکل صدفی  نیکل براق

 

 

- نیکل سوپر براق SLOTONIK60

پوشش حاصل از این فرآیند ، کاملاً براق و نرم بوده و محلول دارای توان پرتاب و قدرت پوشانندگی بسیار بالایی می باشد (حتی در پوشش هایی با ضخامت کم) . از ویژگی های دیگر آن کرم پذیری عالی و قابلیت استفاده در حمامها با تلاطم هوایی یا گیربکسی (مکانیکی) می باشد .

- نیکل صدفی- ساتین مات و نیمه مات SLOTONIK S 210   

این فرآیند باعث ایجاد پوشش های نیکل ریزدانه به صورت صدفی مات یا نیمه مات و کاملاً یکنواخت با ظاهری زیبا و جذاب می شود که جهت اجرای آن نیاز به وان و تجهیزات ویژه بوده و فقط به صورت آویز قابل استفاده میباشد.

 

 

 

- نیکل سولفامات   Nickel Sulfamat HS

ویژگی این پوشش دارا بودن درصد گوگرد بالا به منظور افزایش خاصیت فداشوندگی یا حفاظت کنندگی و نهایتاً افزایش مقاومت به خوردگی پوشش های نیکل- کرم می باشد .

 

- نیکل نیمه براق  DN

فرآیند آبکاری نیکل نیمه براق  DN برای پوشش دادن نیکل با ساختار ستونی ، بدون گوگرد و بطور عمده برای فرآیندهای آبکاری نیکل دوبل استفاده می شود .

در این فرآیند نیکل بصورت کاملاً یکنواخت و با قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالا رسوب    می کند ، بعلاوه بکارگیری و نگهداری آسان حمـام از مشخصه های آن است . در این فرآیند محصولات ناشی از تجزیه افزودنیها مشکل ساز نمی شود لذا عملیات کربن زنی بصورت مرتب لازم نیست .

مقاومت به خوردگی پوشش بسیار بالا است .

فرآیند آبکاری نیکل نیمه براق DN بویژه برای آبکاری نیکل در آبکاری توسط فیکسچر ( آویز ) همراه با تلاطم هوایی یا مکانیکی توصیه می شود .

پس از آبکاری نیکل نیمه براق که ویژگی آن پائین بودن درصد گوگرد (حداکثر 005/0 درصد) و ساختار ستونی و فشرده است ، مستقیماً پوشش نیکل گوگرد بالا HS اعمال می گردد.

بازدید: 11629
شرکت های همکار

http://www.schloetter.de/
مواد و تجهیزات آبکاری عمومی

http://ep.umicore.com/

مواد آبکاری فلزات گرانبها

http://www.palhk.com/

خطوط تمام اتوماتیک آبکاری

http://www.mazurczak.de/

سیستم های گرمایش وکنترل دما محلول

اکوتکنو ایتالیا

http://www.kamtress.com/

خطوط تمام اتوماتیک آبکاری

http://www.hendor.com/

پمپ و فیلتر محلول های آبکاری

لاک الکتروفورتیک