تصاویر برگزاری سمینار تخصصی در شرکت مگا موتور - 1397

آبکاری گالوانیزه و گالوانیزه آلیاژی

چهارشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ | 01:02 ب.ظ

تصاویر برگزاری سمینار تخصصی در شرکت مگا موتور - 1397

در جهان صنعتی کنونی ، ضرورت به کارگیری تکنولوژی های مدرن و کارآمد با هدف افزایش بهره وری در تولید و نیز دستیابی به محصولات با کیفیت و استاندارد گریز ناپذیر است . در این میان اهمیت این موضوع در صنعت خودرو سازی که از آن به عنوان صنعت کلان هر کشور یاد می شود، امری بدیهی و پذیرفته بوده و نگاهی به صنعت خودروسازی در کشورهای پیشرفته ی جهان خود گواه بر این مدعاست .

 شرکت ایران بورد الکترونیک با بیش از به چهار دهه فعالیت مستمر در صنعت آبکاری کشور و همکاری گسترده با شرکت اشلوتر آلمان(Schlötter) که از پیشگامان اصلی تکنولوژی آبکاری بخصوص در صنعت خودرو است ، این افتخار را دارد که با بکارگیری آخرین تکنولوژی های روز دنیا، بستری مناسب جهت رشد و افزایش سطح آگاهی مجموعه های خودرو سازی در کشور را فراهم آورده و تکنولوژی و مواد مورد نیاز جهت اجرائی نمودن استانداردهای مورد نظر در بحث آبکاری قطعات خودرو را مهیا نماید . نظر به رویکرد  این شرکت که همواره در بحث آموزش و ارائه دانش فنی پیش گام  بوده است. از این رو شرکت ایران بورد الکترونیک اقدام به برگزاری سمینار تخصصی آبکاری گالوانیزه و گالوانیزه آلیاژی در صنعت خودرو کرده است.

امید است با برگزاری این قبیل دوره های آموزشی بتوان گام کوچکی را در راستای دستیابی به تولید پایدار و محصولات با کیفیت برداشته و استاندارهای حاکم بر صنعت خودروسازی  کشور را به برجسته ترین تولیدکنندگان جهانی نزدیک نمود.                                                                                                                 

 

منبع: www.ibe-co.com
بازدید: 2102
شرکت های همکار

http://www.schloetter.de/
مواد و تجهیزات آبکاری عمومی

http://ep.umicore.com/

مواد آبکاری فلزات گرانبها

http://www.palhk.com/

خطوط تمام اتوماتیک آبکاری

http://www.mazurczak.de/

سیستم های گرمایش وکنترل دما محلول

اکوتکنو ایتالیا

http://www.kamtress.com/

خطوط تمام اتوماتیک آبکاری

http://www.hendor.com/

پمپ و فیلتر محلول های آبکاری

لاک الکتروفورتیک